Your address will show here +12 34 56 78
Trumpalaikės ir ilgalaikės miško priežiūros paslaugos

ILGALAIKĖS MIŠKO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Esame miško priežiūros profesionalai, todėl pirmenybę teikiame miškininkystės darbų tęstinumui, kai suplanuoti darbai vykdomi visą vidinės miškotvarkos projekto laiką (10 metų). Tik taip miškininkai gali pamatyti savo darbo rezultatus, o savininkai įvertinti miškininkų kompetenciją. Darbų paketus rengiame individualiai, atsižvelgdami į esamą situaciją ir jūsų poreikius. 
Bazinių paketų pavyzdžiai

Miško atkūrimo bazinis paketas (eglėms, pušims): miško įveisimo / atkūrimo projektas, dirvos ruoša sodinimui, sodmenų užsakymas ir transportavimas į kirtavietę, sodinimas, repelentų tepimas 1-ais metais, repelentų tepimas 2-ais metais, repelentų tepimas 3-ais metais - tai sudaro darbų kainą.

Želdinių priežiūros bazinis paketas: žolės pjovimas 1-ais metais po sodinimo, žolės pjovimas 2-ais metais po sodinimo, žolės pjovimas 3-iais metais po sodinimo, jaunuolynų ugdymas 5–6 metais po sodinimo (su arba be ES paramai reikalingų dokumentų paruošimo), jaunuolynų ugdymas 10 metais po sodinimo (su arba be ES paramai reikalingų dokumentų paruošimo) - tai sudaro darbų kainą.

Baziniai paketai gali būti keičiami. Suplanuotų ir nuosekliai vykdomų darbų kaina yra mažesnė, todėl pasirašydami ilgalaikių miškininkystės paslaugų sutartį taupote pinigus ir laiką. Atsižvelgiant į jūsų finansines aplinkybes, darbų atlikimo laiką galime pavėlinti, jei tai leidžia darbų technologija.

Tinkamai prižiūrėto ūkinio medyno vertė yra apie 30% didesnė. Patikėkite savo miško ateitį mums ir džiaukitės puikiais rezultatais negaišdami savo laiko. Susisiekite su mumis konsultacijai ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus.

TRUMPALAIKĖS MIŠKO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Trumpalaikės miškininkystės paslaugos – tai konkretūs, pagal poreikį atliekami miškininkystės darbai neplanuojant jų tęstinumo. Šie darbai nėra kompleksiniai, apie jų tęstinumą ir reikalingumą kiekvienu atveju sprendžia pats miško savininkas.

Mūsų darbuotojai atlieka visus pageidaujamus darbus: dokumentų ir projektų rengimą, dirvos arimą, sodinimą, repelentų tepimą, žolės pjovimą, jaunuolynų ugdymą.
lt_LTLithuanian